5 dni do Piłkarskich Derbów Torunia! Zaprasza Damian Kondej

Damian Kondej, filigranowy wirtuoz środka pola. Sił w Starcie próbował już dwa lata temu pod koniec rundy jesiennej. Tamta przygoda zakończyła się szybko i bez fajerwerków. Głównie przez kontuzje, które niestety go nie omijały...

Teraz powraca wciąż filigranowy, ale już bardziej doświadczony, co skutkuje tym, że więcej widzi na boisku, ale i niezmiernie waleczny.

Ta mieszanka jest też bardzo skuteczna bo mimo, że gra głównie na pozycji "8" to w trzech meczach trzykrotnie już punktował (2 gole i asysta -klik). To on wlał w zespół nadzieję na zwycięstwo w Ostrowitem, gdy swoim pięknym strzałem z 25 metrów wyprowadził Start na prowadzenie. Czy w kolejnym trudnym meczu "wyjazdowym" czyli w Derbach Torunia popularny "Centi" poprowadzi Start do ważnego zwycięstwa?

Opatrunki Toruń - Start Toruń, sobota 27 kwietnia, 18:00, Skarpa