9 dni przed Derbami Torunia. Zaprasza Paweł Delimata

Pawel Delimata, jedyny zawodnik Startu pamiętający jesień 2007, kiedy to drużyna seniorów inaugurowała rozgrywki pierwszego sezonu w historii. Pamięta też ówczesną porażkę w inauguracyjnych derbach 0:10.  Od tego czasu, przez 12 lat, zmieniło się bardzo wiele, w tym też wyniki toruńskiej rywalizacji.

Dla popularnego "Delmy" najbardziej pamiętne były prawdopodobnie derby rundy jesiennej 2015/16 kiedy to owczesny Trener - Kierzkowski wystawił Prezesa do ataku a ten odwdzięczył się... 4 golami i 5 asystami, a Start zwyciężył 9:1 (klik) !!!
Złośliwi twierdzą, że to dawno i nie prawda, bo podobno Delma sam te statystyki wprowadza na stronę, ale... Liczby nienajgorsze.

Czy Trener Rybszleger oszczędzał Pawła na derby 2019 nie wystawiając go w "podstawie" w dwóch ostatnich domowych meczach?
Dowiemy się 27.04.2017 od godziny 18:00 podczas meczu Opatrunki Toruń - Start Toruń