Nie mówimy żegnaj ale DO ZOBACZENIA!

Start Toruń, jak już wspominaliśmy, w nowym sezonie 2020/21 przystąpi do rozgrywek A.klasy. Mimo wywalczonego awansu sportowego, po wielu latach współpracy swoją przygodę z pomarańczowymi postanowił zakończyć (ze względów zdrowotnych) Trener Janusz Rybszleger. Na podsumowaniu sezonu, u naszego nowego sponsora w LIGA SPORT CLUB, które, trochę nieoczekiwanie, okazało się być też pożegnaniem z Trenerem Rybszlegerem uświadomiliśmy sobie, że ponad połowa sezonów historii Startu w rozgrywkach ligowych wiąże się właśnie z tym szkoleniowcem. Do obu mistrzostw  poprowadził nas właśnie Trener Janusz. Nie starczyło by miejsc na serwerach, żeby napisać wszystkie słowa wdzięczności jakie należałoby wypowiedzieć w imieniu Zarządu i za​wodników za czas, zaangażowanie z jakim Trener podchodził do swojej pracy. Zdążyliśmy się już jednak poznać na tyle, że wiemy, że jeszcze nie raz sięgdzieś na meczach Startu, czy innych lokalnych drużyn z Trenerem zobaczymy...