SPORT I REKREACJA lepsze niż DRAGI I LIBACJA

Miło nam poinformować, że nasz Klub od 19 września br. realizuje przy wsparciu Gminy Miasta Torunia zadanie publiczne pt. "SPORT I REKREACJA lepsze niż DRAGI I LIBACJA" mające na celu przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez sport i rekreacja dzieci, młodzieży i dorosłych. Działania podzielone są na dwa sektory:
Działania na rzecz dzieci: SPORT I REKREACJA lepsze niż DRAGI I LIBACJA. Poprzez aktywność fizyczną chronimy dzieci i młodzież Torunia i okolic przed niebezpiecznymi pomysłami
oraz działania na rzecz dorosłych pt.: SPORT I REKREACJA lepsze niż DRAGI I LIBACJA. Poprzez aktywność fizyczną chronimy mieszkańców Torunia i okolic przed niebezpiecznymi pomysłami.
Serdecznie zapraszamy zarowno dzieci (ju od 3 roku zycia) jak i mlodziez na treningi w grupach dzieciecych i mlodziezowych, oraz doroslych na treningi w druzynie seniorow.  Wszystkie potrzebne informacje otrzymaja panstwo pod numerem telefonu 513-142-644
W obu przypadkach naszym celem jest kreowanie postaw zdrowotnych i społecznych sprzyjających profilaktyce zachowań ryzykownych, przeciwdziałanie patologiom społecznym, zapobieganie uzależnieniom oraz skutkom zdrowotnym i społecznym wynikającym z uzależnień, w tym opóźnianie inicjacji alkoholowej, narkotykowej, tytoniowej, wzrost świadomości społecznej w obszarze uzależnień, w tym behawioralnych (tj. uzależnienia od internetu, komputera, telefonu, gier komputerowych itp.)
do grup młodzieżowych oraz do drużyny seniorów prowadzimy ciągły nabor, by poprzez aktywność fizyczna m.in. przeciwdziałać uzależnieniom.

Wyżej wymienione zadania są współfinansowane ze środków Gminy miasta Torunia w kwocie łącznej 40.800zl, w tym z zakresu sportu dzieci i młodzieży 25.800zl