Za dwa dni START powalczy ze Stalą!

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 na stadionie MOSiR przy Szosie Chełmińskiej 75 START podejmiemy trzecią obecnie drużynę A-klasy - Stal Grudziądz.
Start potrzebuje ligowych punktów jak ryba wody, Stal również nie może zaliczyć wiosny do udanej (trzy porażki i jedno zwycięstwo aż 8:1 w Starogrodzie) i jeśli marzy jeszcze o walce o okręgówkę nie może pozwolić sobie na stratę punktów w Toruniu. Do meczowej osiemnastki Torunian wracają: po pauzach za kartki - kapitan Kiełbasiewicz i stoper Delimata oraz rekonwalescent po wypadku samochodowym Rawski. Między słupki, ze względu na obowiązki służbowe Przybycienia pierwszy raz wiosną stanie jesienią pewniak na tej pozycji - Dembiński. Ze wszystkich przedmeczowych danych należy wyciągnąć dwa wnioski:
1. Obie drużyny będą walczyły o każdy centymetr boiska na "śmierć i życie", choć mamy nadzieje, że również w duchu fair play
2. Czy START wygra? Tego nie wiemy. Czy będzie się działo? Niewątpliwie...

...nie może Was zabraknąć!!!