Nowa karta w historii Klubu!

START DYNAMIK TORUŃ!
Pod taką nazwą, z takim herbem na piersi i barwami występować będziemy od dziś!

Dynamik Herring Toruń to drużyna, która do tej pory, z dużymi sukcesami, występowała w rozgrywkach na orlikach. Koledzy są wielokrotnymi Mistrzami Torunia w rozgrywkach Futbol-Arena Toruń i Playarena Toruń.
W miniony weekend wywalczyli srebrny medal Pucharu Liga Nike Playarena. W sezonie 2015 zostali Mistrzami Polski tych rozgrywek.

Jednym słowem: Łączymy 10-cio letnie doświadczenie na dużych boiskach z świetną jakością sportową i nie tylko.
Nie zamykamy się jednak tylko na zawodników którzy grali w Starcie i w Dynamiku. Już dziś wiadomo, że kadrę stanowić będą też osoby nie związane do tej pory ściśle z jedną czy drugą ekipą.

Nie ukrywamy, że Zarząd przekształconego Klubu ma nadzieje na wybuchowe efekty!

W piątek, 14 lipca, odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, na którym wybrano nowe władze Klubu. Na stanowisko Prezesa Zarządu na kolejną kadencję wybrany został Paweł Delimata. W skład Zarządu Klubu weszli także: Piotr Kiełbasiewicz (dotychczasowy kapitan drużyny seniorów), Krzysztof Elsner (Reprezentant Polski w footballu sześcioosobowym i futsalu), Artur Blednicki (Kierownik drużyny seniorów) i Radosław Masłowski (Osoba współodpowiedzialna za połączenie naszych podmiotów)

Dotychczasowemu Zarządowi dziękujemy za pracę na rzecz Klubu, zaś nowemu Zarządowi życzymy samych trafionych decyzji i sukcesów w budowaniu wielkości Startu Dynamika!