Obchody 10-cio lecia Klubu!

10 sezon gry na ligowych boiskach zakończyła niedawno seniorska drużyna Klubu Piłkarskiego START Toruń. Wiele dobrego i mniej dobrego wydarzyło się przez ten czas. Wiele też dopiero przed Klubem, jego Zarządem, Trenerami i zawodnikami. Teraz jednak przychodzi chwila by się zatrzymać i ucieszyć okrągłym jubileuszem. Przez 10 lat udało się m.in zdobyć Mistrzostwo B-klasy seniorom. Drużynę przez dekadę reprezentowało 112 zawodników. Powstała Akademia, która kształtuje młodych Startowiczów. Od momentu powstania w 2014 roku, krócej lub dłużej swoje umiejętności podnosiło i podnosi w niej blisko 200 dzieci od 4 roku życia.
Dziś chcielibyśmy tą całą wielką startową rodzinę zaprosić, by wspólnie poświętować dziesiąte urodziny!

Całą impreza odbędzie się na stadionie MOSiR przy Szosie Chełmińskiej 75 w niedzielę 18 czerwca. Rozpocznie się o 16:00 od meczu Zawodnicy Akademii vs Rodzice. Następnie o godzinie 17:00 planowane jest mecz START Toruń (seniorzy) vs Przyjaciele Prezesa (byli zawodnicy) - szczegóły na dole :)
W przerwach oraz po meczach odbędą się konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Towarzyszyć będzie nam również grill i dobra muzyka :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich obecnych i byłych panów Trenerów, zawodników seniorskiej i młodzieżowych drużyn Klubu wraz z rodzicami!

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku oraz zapraszania wszystkich tych do których niniejsze zaproszenie mogłoby nie dotrzeć!!!

Szczegóły dotyczące meczu START Toruń - Przyjaciele Prezesa
W pierwszej drużynie wystąpią zawodnicy, którzy reprezentowali barwy Klubu we właśnie zakończonej rundzie rozgrywek ligowych.
Drużyna Przyjaciół Prezesa składać będzie się z zawodników, którzy przywdziewali startowe trykoty na przestrzeni 10 lat, ale obecnie z nami, z różnych przyczyn, już nie kopią.
Chęć gry w drużynie Przyjaciół Prezesa uprzejmie proszę zgłaszać Imieniem i nazwiskiem w komentarzach do niniejszej wiadomości lub w wydarzeniu an facebooku :)