Przedstawiamy Trenera drużyny seniorów

Zarząd Klubu postanowił, że od rundy jesiennej sezonu 2017/2018 drużynę Startu Dynamika Toruń poprowadzi Paweł Delimata. 30-to letni Trener który od 2011 roku legitymizuje się dyplomem UEFA B do tej pory trenował  grupy młodzieżowe w Klubie, a także brał udział w zajęciach seniorów jako zawodnik. Teraz będzie odpowiadał za drużynę seniorów również jako szkoleniowiec. W drużynie jest aż 7 osób z  trenerskimi dyplomami. Sam zainteresowany zapowiedział, że bardzo chętnie z pomocy kolegów po fachu będzie korzystał:

"Panowie mają doświadczenia z prowadzenia różnych drużyn młodzieżowych, kilku z nich grało też w piłkę w ligach dużo wyższych niż ta w której na tą chwilę jesteśmy. Byłoby więc głupotą z mojej strony nie skorzystać z Ich wiedzy, doświadczenia czy rady. Kilka par oczu widzi więcej i lepiej niż jedna para. Na końcu jednak decyzje będę podejmował samodzielnie"

"Nowemu" Trenerowi życzymy samych wygranych Jego podopiecznych!