Przedstawiamy wzmocnienia przed rundą rewanżową.

Runda wiosenna rusza lada dzień. Zanim jednak drużyna Startu wybiegnie na boisko przedstawiamy nowe twarze w Klubie.

Mikołaj Górny - boczny obrońca/pomocnik,

Rawski Artur - napastnik/pomocnik, wychowanek toruńskiej Elany.

Cichocki Miłosz - napastnik

Czarzasty Maciej - napastnik, poprzedni Klub: GKS Krzyniak - B-klasa w województwie Mazowieckim

Szulerecki Łukasz - obrońca/pomocnik

Adrian Komsta - boczny obrońca, wychowanek GKS LZS Wikielec - IV liga Warmińsko-Marurski ZPN

Orłowski Kamil - boczny obrońca

Tomasz Zieliński - pomocnik/napastnik, Torunianin, który ostatnie lata walczył na IV-to ligowych boiskach dla Promienia Kowalewo Pomorskie

Paweł Łapuć - środkowy pomocnik, wychowanek IV-to ligowego MKS Ciechanów. Czy Paweł będzie grał z nami w lidze okaże się w ciągu 48 godzin, gdyż jego Klub macierzysty nie bardzo ma ochotę na "wypuszczenie" Pawła do Torunia.

Jak widać zimą do ekipy Starty dołączyła duża grupa osób. Mamy nadziej, że w spotkaniach ligowych nowi zawodnicy udowodnią, że były to wzmocnienia nie tylko ilościowe ale i jakościowe. Czego im serdecznie życzymy!

A już 2,5 dnia pierwszy gwizdek rundy rewanżowej. Start w Starogrodzie zmierzy się z tamtejszą Gwiazdą!
Wstęp do przedmeczowych statystyk znajdziecie na http://starttorun.pl/game/181470

O nowych osobach w dziale marketingu                                    Jak Start radził sobie w sparingach?
Klubu przeczytasz:
Aneta Wiktorowicz i Marcin Lewicki Marketingowcami w Klubie Piłkarskie START Toruń                                                       Wyniki wiosennych sparingów Klubu Piłkarskiego START Toruń