Wiosno, wiosno, wiosno tak to MY. STARTuje runda wiosenna!

Tak, to już dzisiaj rozpoczynamy wiosenne zmagania w najlepszej i najciekawszej lidze świata- toruńskiej klasie B. Po długiej zimowej przerwie, milionie godzin spędzonych na treningach, sparingach i odprawach taktycznych, wreszcie spragnieni gry, doczekaliśmy się pierwszego meczu o punkty.
Ale wróćmy jeszcze do tych zimowych pojedynków sparingowych. W tym okresie rozegralismy kilka naprawdę niezłych meczów. 2 rasy mierzyliśmy się z juniorami Pomorzanina i oba te spotkania wygraliśmy. Jako zwycięzcy schodzilismy z boiska także po meczach z Wisłą Fordon oraz Orłem Przyłęki, natomiast porażkami kończyły się nasze sparingi z Victorią Czernikowo, trenerami Elany oraz juniorami Elany. Jak widać coś ta Elana nam nie leży. Jest jednak całkiem sporo pozytywów płynących z tych spotkań. Przede wszystkim zdobyliśmy w nich bardzo dużo bramek, a większość z nich ustrzelił wracający do gry w Starcie, będący chyba w życiowej formie Krzysztof Skotarek. Bardzo dobrze w tym okresie zaprezentował się również wracający do ekipy pomarańczowych Damian Kondej. Trener z pewnością bardzo liczy, że ta dwójka pociągnie naszą drużynę w górę ligowej tabeli. Cieszy także frekwencja treningowa, ponieważ przez cały okres przygotowawczy ćwiczyliśmy w kilkunastoosobowej grupie.
A co dzisiaj? Ciekawe zapowiadające się spotkanie ze Spartą Łubianka. Rywal często dla nas nie wygodny, choć jednak większość pojedynków z nim udało nam się zwyciężyć. Trener Rybszleger powinien mieć do dyspozycji szeroką kadrę, więc przed nim nie lada dylemat: na którego z bramkarzy postawi, jakim ustawieniem zagramy, kto utworzy parę środkowych obrońców. Oby takie problemy trener miał zawsze.
Zatem zapraszamy na boisko przy Skarpie o godzinie 18.00. Wpadnijcie popatrzeć, a my postaramy odwdzięczyć się ładną dla oka grą. Do zobaczenia na meczu.

Aut.: Kapitan Planeta